Jak vybrat nejlepší spalovač tuků ?

 Jak-vybrat.nejlepsi-spalovac-tuku

Spalovače tuků jsou hitem už několik let. Po prvotních přešlapech se povedlo vytvořit kombinaci látek, které zvyšují spotřebu energie, zejména pak z tukových zásob. Tím se zrychluje spalování tukových polštářů. To je ale jen velice zestručněný princip funkce spalovačů tuku. Tyto přípravky fungují na několika základních principech, my si je v našem článku představíme, také vám poradíme, jak vybrat nejlepší spalovač přímo pro vás.

 

Jak fungují spalovače tuků

Jak jsme si již řekli, spalovače tuků umožňují rychlejší a efektivnější spalování tuků ve větším objemu. Ve výsledku pak cítíte úbytek hmotnosti a centimetrů rychleji. Je důležité si uvědomit, že spalovače jsou jen jakousi berličkou, pomohou vám, ale jen při správné životosprávě, dobrým stravovacím návykům a vyváženém jídelníčku, a také samozřejmě při adekvátním výdeji energie pohybem.

Rozlišujeme dva druhy spalovačů tuků: termogenní a netermogenní.

 

Termogenní spalovače tuků

Termogenní spalovače uměle zvyšují výrobu tepelné energie, čímž zvyšují bazální metabolismus organismu, čímž logicky roste i spotřeba energie pro tento úkol. Znáte ten pocit, kdy si po pikantním jídle setřete pot z čela? Na podobném principu fungují termogenní spalovače.

Jedná se o nejúčinnější spalovače na trhu, kromě patentovaných složek obsahují i podpůrné složky přírodního původu – skořici, zázvor, výtažek z pepře a pálivých čili papriček. Těchto složek se v termogenních spalovačích používá mnoho, zároveň se využívá jejich spolupůsobení.

Jak-vybrat-nejlepsi-spalovac-tuku-pot 

Netermogenní spalovače tuků

Netermogenní spalovače tuků stimulují organismus trochu jiným způsobem. Nejčastěji se používají látky jako synefrin, což je extrakt z hořkého pomerančovníku. Dalšími látkami je L-Carnitin, ALC, kofein, taurin a vitamín B6. Často se tyto látky kombinují. Vynikající je například kombinace synferinu a kofeinu.

Netermogenní spalovače nejsou tak účinné jako termogenní, ale na druhou stranu je doba jejich působení o něco delší, než u termogenních spalovačů.

 

Spalovač tuku bez cvičení

Hledáte spalovač tuků, který by pracoval za vás, když se díváte na televizi? Chcete přírodní produkt, jehož účinek poznáte už za pár minut? Přejete si ráno se probudit a vypadat jako z lesklého módního časopisu? Tak to vás krutě zklameme, žádný takový přípravek neexistuje.

 jak-vybrat-nejlepsi-spalovac-tuku-tv

Nejlepší spalovač tuků pro vás

Spalovač tuku je vhodné vybrat dle intenzity svého cvičení.

Pokud běháte v tempu, držíte tepovou frekvenci lehkou aerobní aktivitou, můžete zkusit netermogenní spalovače. Pro vás budou ideální – nezatěžují žaludek takovým způsobem a budete se po nich cítit svěží a plní energie.

Pokud je však vaše cvičební nálož větší, sáhněte po termogenních spalovačích tuků. Jsou silnější, působí intenzivněji a jejich nástup je dramatičtější. Některé termogenní spalovače působí i jako předtréninkové nakopávače.

 Jak-vybrat.nejlepsi-spalovac-tuku-metr-2

Jak a kdy brát spalovače

Spalovače se berou 30 až 60 minut před cvičením. Pamatujte, že tyto látky fungují po poměrně dlouhou dobu, někdy až šest či osm hodin, je tedy možné, že po nich při večerním cvičení neusnete. 

Spalovače tuků NIKDY neberte na lačný žaludek. Před spalovači přijměte alespoň pár soust potravy, tím se vyhnete možnému dráždění žaludku.

Množství a ideální načasování polykání spalovače vždy naleznete na balení daného produktu.

Z termogenních spalovačů by jsme vám doporučili Grenade black ops. Naopak pokud sportujete večer po práci a máte strach, že neusnete tak doporučujeme Grenade stim free. Po kterém nebudete mít problém usnout.

Z netermogenních by jsme volili klasiku v podobě CLA či L-karnitinu.

Tak nyní jste zase o něco chytřejší co se týče spalovačů tuků :-) Určitě jej vyzkoušejte a sami uvidíte jak vám pomůže dostat se zpět do formy, přeci jen léto je za dveřmi :-) 

Příště se dozvíme něco o detoxikaci organismu. Pokud chcete být ještě více chytřejší, tak by jste si neměli nechat ujít tento článek. A aby vám neutekl tak nás sledujte na facebooku :-) 

 

Facebook ikona 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení